Récords videoxogos 2005

Facendo arqueloxismo dixital atopei unha táboa con algúns dos meus récords de puntuación de varios xogos, con data de setembro do 2005. Proveñen dunha páxina británica onde os xogadores podían subir as súas mellores puntuacións e ver como se comparaban coas doutros rivais. Era unha comunidade pequena baseada na confianza onde só se pedía unha captura da puntuación ou, en raros casos e máis por aprender ca outra cousa, unha repetición completa da partida. Non había unha competición moi fera polo que era relativamente fácil acadar os primeiros postos, ou simplementer ser o único para un determinado xogo.

Decidin poñer aquí toda a táboa sen ordear nin editar. Algunhas puntuacións non son tal e como aparecen dentro do propio xogo, xa que poderían ter regras especiais. Pero na meirande parte debería encaixar coa miña puntuación obtida cun só crédito.

Título, modo, versiónPuntosPosto
Invinco / Deep Scan65501
A-Team, The139311
IQ-Block151411
Airwolf591701
Mars Matrix: Hyper Solid Shooting (US)957791
Speed Runner, The515001
King Of Fighters 962561001
Super Puzzle Fighter 2 Turbo (normal):1397901
Elevator Action248501
64th Street – A Detective Story4598501
Super Puzzle Fighter 2 Turbo (easy)948701
Dead Connection544801
Snow Bros 2 – With New Elves10621201
Sparkz15359161
Saboten Bombers2981001
Transformer810101
Pang9350901
Donkey Kong69001
Final Round, The9184001
Time Pilot ’841588001
Balloon Bomber75501
Dynasty Warriors857001
Mister Viking276501
Last Blade, The8481001
Pirates5108601
Puzzle Bobble 2 (VS Cpu Mode)16808401
Giga Wing211021
Dream Soccer ’94212401
Adventures of Tron144001
Mario Kart Time Trial – Wario Stadium527111
Bank Panic2368501
Liquid Kids711501
Flicky (128k Ver.)3128301
King Of Fighters 973367001
King Of Fighters 982302001
Elevator Action Returns (World)1915001
Blockhole482601
Bullfight284201
Super Pang (Panic Mode)3012501
Real Bout Fatal Fury8710001
Mighty ! Pang9779001
Battle Circuit9527001
Battle Flip Shot2109401
Real Bout Fatal Fury Special6579001
Stack Columns593661
Knights of the Round1110401
Gaia Crusaders3255501
Sol Divide – The Sword Of Darkness1699001
Acrobat Mission1034001
Mechanized Attack905601
Amidar910201
Magical Drop II (Puzzle Mode)361601
Curveball274951
Kick Ups1971
Dungeons & Dragons: Shadow over Mystara6877001
Magical Drop III (Challenge Mode)1595361
Dark Seal1591001
I Robot418331
Mahou Daiskusen (Japan)3339601
Three Wonders : Puzzle Game7170801
Twinkle Star Sprites8741601
Nethack 3.4.32123391
G-Darius22368701
Empire City: 1931 (bootleg?)1674001
Puchi Carat2740501
Eco Fighters2069001
Michael Jacksons Moonwalker868701
Pop ‘n Bounce11755001
Warriors of Fate4891501
Magic Sword – Heroic Fantasy3541041
Baku Baku Animal265351
Outzone3365401
Depthcharge28901
Yoshi17201
Puzzle Bobble 2 (Puzzle Mode)102882001
Cosmic Cop1597101
Tetris Plus 2 (Puzzle Mode)8792101
Atlantis345001
Puzzle Bobble 4116111801
Best Bout Boxing9557301
Dimahoo11067801
Nam – 19471364001
Thunder Cross3323001
Gangwars698101
Puzz Loop2608901
Rolling Thunder476401
Mario Kart Time Trial – Luigi Raceway217641
Penguin-Kun Wars5474501
Street Fighter Zero2367001
Bells & Whistles (Version L)4381501
Blazing Star15516401
Cleopatra Fortune23604101
Gunbird3197001
Three Wonders : Action Game2292002
Hellfire568002
Captain Commando383402
Fire Balls84002
F-Zero – Mute City I217682
Superman1847002
F-Zero – Big Blue233542
Sunset Riders1649202
Final Fight3319502
Crossbow6295002
Super Kickups1072
ROFLAttack1022402
Mega Man 2: The Power Fighters (Story 3)4361002
The Punisher22740002
Money Puzzle Exchanger421442
Hook15610002
Pokemon Pinball Ruby2172444002
Ninja Baseball Batman577402
Special Criminal Investigation17023302
Qix342682
The King of Dragons5155002
Smash TV12190702
Mercs1839502
Asura Blade – Sword of Dynasty6130002
Tetris (set 1, Atari)698612
Galaxy Gunners443102
Mutation Nation1563002
Pulstar1881102
Rolling Thunder 2904102
Tumble Pop729002
1943 – The Battle Of Midway2703202
Mega Man 2: The Power Fighters (Story 2)4551002
P.O.W.145502
Bubble Bobble 3 – Bubble Bobble Memories27037202
Triple Fun583002
Bosconian1878202
Bal Cube1778702
Trog41869562
Blue Hawk3457002
Circus Charlie580202
Batsugun4141902
Shock Troopers34755002
bubbles688802
Bubble Bobble4066602
Champion Wrestler99908002
Mega Man 2: The Power Fighters (Story 1)3749002
Mega Man – The Power Battle2478002
Mega Blast (World)2900002
Bubble Bobble 210981502
Clowns128102
Quiz & Dragons1160002
Warrior Blade – Rastan Saga Episode III454902
Spinal Breakers6273102
DoDonPachi78225602
marble madness167002
Burnin’ Rubber175722
Exzisus (Japan)3988302
Cadillacs and Dinosaurs9684003
Blood Bros.10858703
Kung Fu Master227103
Bio-Ship Paladin2399003
Violent Storm7400003
Klax2204393
Time Pilot3234003
Alien vs. Predator10272003
Chase HQ (WORLD)7025103
Circus80503
Deep, The334003
Population Tire3613
Dungeons & Dragons : Tower of Doom367873
Combat School (Joystick)1277103

Deixa unha resposta

Agradécense todos os comentarios, por moi vella que sexa a entrada. Todos os campos son opcionais e non se garda absolutamente ningunha información persoal a maiores, nin sequera a vosa IP.